Doprava a platba

Slovensko

Nově můžete objednávat na Slovensko. Doprava pouze přes Zásilkovnu. Cena dopravy 3,99 EUR. Platba pouze přes bankovní převod.

Česká republika

Způsob dopravy
Cena
Balíkovna (objednávka do 800 Kč) 79 Kč
Balíkovna (objednávka nad 800 Kč) 69 Kč
Balíkovna (objednávka nad 1300kč) 59 Kč
Balíkovna (nad 2900 Kč) ZDARMA
Balík Do Ruky (objednávka nad 5990 zdarma) od 99 Kč
Balík Na Poštu od 109 Kč
Zásilkovna od 79 Kč
Osobní odběr nám. ČSA 24  Stod  30 Kč

Upozornění: zpětné zasílání zásilek je na adresu Balíkovny Pošta Stod, Stříbrská ul. 80, Stod 33301

Popis možností dopravy

Česká pošta - Balík do ruky

Česká pošta doručí balíček na vámi zvolenou adresu a garantuje doručení následující pracovní den.Předem se o doručení dozvíte prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Můžete si upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu. Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Ve vybraných lokalitách Česká pošta nabízí volbu odpoledního doručování, které Vám předem telefonicky oznámí poštovní doručovatel. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště.

Česká pošta - Balík Na Poštu

Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na Vámi vybrané poště v čase, který se Vám nejvíce hodí. Česká pošta Vás informuje prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a zároveň ve chvíli uložení balíku na poště. Pohyb balíku můžete sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. 


Balíkovna

Cenově nejdostupnější alternativa dodání zboží z e-shopu. Jedná se o rychlé a jednoduché vyzvednutí balíku na specializovaných přepážkách Balíkovna. Stačí zvolit službu na vyvolávacím systému a následně budete v co nejkratší době vyzváni k přepážce. Pro vyzvednutí stačí pouze sdělit jméno a kód zásilky, který zákazník obdrží v zaslaném avízu. Vždy je možné platit kartou.
 

Zásilkovna

Díky Zásilkovně si můžete nechat zásilku poslat do některého z výdejních míst po celé ČR (06/2020 cca 4 300 poboček). Jejich aktuální seznam včetně otevíracích dob naleznete na stránkách Zásilkovny www.zasilkovna.cz/pobocky, nebo je naleznete při výběru v objednávce. Ve výdejním místě není možné  vracet ani reklamovat již vyzvednuté zboží.

Platba

Způsob platby
Cena
Převod na účet ZDARMA
Platba v hotovosti, na prodejně nelze platit kartou  ZDARMA
Platba online ZDARMA 
Dobírka  45 Kč

Popis možností platby

Platba v hotovosti

Platbu v hotovosti je možné provést na prodejně Papírnictví, hračky - náměstí ČSA 24, 333 01 Stod zde si můžete objednané zboží také převzít po-pa 8-12 13-16h vždy dle domluvy . Nelze platit kartou.

Platba dobírkou

Platba dobírkou se provádí při předávání zboží, které vám doručí některá z přepravních služeb. Na dobírku zasíláme pouze pomocí Balíkovny.

Platba převodem

Platba převodem se provádí převodem částky za objednávku na náš účet 2000372591/2010. Jako variabilní symbol se používá číslo objednávky. Tyto informace vám budou doručeny i při dokončení vaší objednávky na váš e-mail. Pokud nebude vaše objednávka uhrazena do 3 dnů, bude objednávka stornována. 

Online platby

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba online tlačítkem (ePlatba)

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakt

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267