Bonus za obrat

Vítejte v našem bonusovém programu, který vám umožní získávat skvělé slevy na nákupy v našem e-shopu na základě vašeho dosaženého obratu za posledních 30 kalendářních dní. S naším bonusovým programem máte možnost využít výhodných slev na produkty podle vašeho dosaženého statusu. Jediná podmínka je registrování účtu na našem eshopu. Úrovně bonusového programu jsou následující:

Bronzová Úroveň

Dosáhnete obratu alespoň 2500 Kč / 30 dní a stoupnete na naši bronzovou úroveň. S touto úrovní získáte:

  • Slevu 1% na veškeré produkty v našem sortimentu.
  • Slevu lze využít na objednávky nad 250 Kč.

Stříbrná Úroveň

Pokud váš obrat dosáhne 7000 Kč / 30 dní, budete povýšeni na naši stříbrnou úroveň. S tímto povýšením získáte:

  • Slevu 3% na veškeré produkty v našem sortimentu.
  • Slevu lze využít na objednávky nad 700 Kč.

Zlatá Úroveň

Naše nejprestižnější úroveň je zlatá úroveň, dosažitelná pro ty z vás, kteří dosáhnou 10 000 Kč / 30 dní. Zlatá úroveň vám přináší:

  • Slevu 5% na veškeré produkty v našem sortimentu.
  • Slevu lze využít na objednávky nad 1 000 Kč.

Pokud nesplíte požadovaný minimální obrat za posledních 30 kalendářních dní na vaší aktuální úrovni, bude vám úroveň automaticky odebrána popřípadě snížena.

Náš bonusový program je naším způsobem, jak vám poděkovat za vaši věrnost a podporu. Každý nákup, který u nás uděláte, vás přibližuje k vyšší úrovni a větším slevám. Nezapomeňte sledovat svůj dosažený obrat ve svém účtu a sledujte, jak rostete ve věrnostním programu.

Děkujeme vám za to, že jste součástí naší komunity a těšíme se na to, až vám budeme moci představit další výhody našeho bonusového programu.