Upozornění na nepřesnosti barevného provedení .

1.  Skutečná barva příze / látek / se může lišit od barvy zobrazené na obrazovce. Důvodem je různé rozlišení monitorů,displeje , jeho kalibrace ,  nastavení gamma hodnoty ,jasu ,kontrastu , vyvážení barev  atd.  Tuto odchylku nelze z naší strany ovlivnit. .

2. Odstíny jednotlivých barev  /klubíček /  dle šarží  se mohou lišit .  Šarže v obchodním  balení je z 99% stejná / např. |Dolphin baby ,Alize puffy ,Alize puffy color aj.  balení 5ks ,,,  Lada luxus ,Kamila ,Monika  aj. 10ks  atd.  Vyjímečně mohou být nepatrné rozdíly i v jedné šarži  Pokud budete zakupovat více balení jedné barvy  prosím uvést do poznámky zda požadujete stejnou šarži .  Pokud bude z naší strany možno vyhovět  zašleme ,v případě že skladem již stejná šarže nebude  , zašleme vám info .   Objednávku budete moc zrušit  nebo se domluvíme jinak.   V případě že poznámku neuvedete  budeme se snažit zaslat stejnou šarži  v pokud  to nebude možné zašleme bez upozornnění jinou .  Rozdílnost odstínů barevného provedení nelze považovat za chybu nelze ji reklamovat .

Pokud se již stane  a budete mít růžné šarže které nebudou úplně stejné , v hodným naplánováním práce můžete tento nedostatek proměnit i ve výhodu .

3. Pokud jsou u klubíček uvedené krom  čísla barvy i barvy slovně  přednostně vycházíme z označení výrobce  dále  pak dle našeho subjektivní názoru.  

4.Pokud jsou u nabídky jednotlivých klubíček 2 -3 atd  fota  a mají rozdílné odstíny vždy se jedná o tožné číslo a odstín je dán fotografií atd .  jak je uvedeno v bodě 1.

5. Papírové pásky na klubíčkách mohou mít na klubíčkách jiný motiv . Při přepravě jak od výrobce tak k nám , při manipulaci na skladě a dalším zaslání může dojít k přeptržení papírové pásky  toto nelze ovlivnit a na tuto skutečnost zde upozoňujeme. |Tento nedostatek krerý nemá žádný vliv na přízi samotnou nelze reklamovat

6. Pro elektronickou komunikaci s eshopem  slouží e-mail  hklubicko@gmail.cz  na automaticky odesílané zprávy / povrzení objednávky atd. /   z adresy  "neodpovídajte"  nelze reagovat !!!

Žádná položka