Upozornění na nepřesnosti barevného provedení

  1. Skutečná barva příze / látek se může lišit od barvy zobrazené na obrazovce. Tato odchylka může být způsobena různým rozlišením monitorů, kalibrací displejů, nastavením gamma hodnoty, jasu, kontrastu, vyvážením barev atd. Tuto možnou odchylku nelze odstranita ovlivnit .

  2. Odstíny jednotlivých barev se mohou lišit dle šarží. Většinou jsou šarže v obchodním balení téměř identické, ale občas může dojít k nepatrným rozdílům i v jedné šarži. Pokud zakoupíte více balení jedné barvy, prosím, uveďte do poznámky, zda požadujete stejnou šarž. Pokud to bude možné, zašleme vám stejnou šarž. Pokud už ji nemáme skladem, budeme vás informovat a můžete objednávku zrušit nebo najdeme jiné řešení. Pokud poznámku neuvedete, budeme se snažit poslat stejnou šarž, pokud to nebude možné, zašleme jinou. Rozdílnost odstínů nelze považovat za chybu a nelze ji reklamovat.

  3. Pokud jsou u klubíček uvedeny čísla barev a také barvy slovně, preferujeme označení výrobce a naše subjektivní hodnocení.

  4. Pokud je k dispozici několik fotografií pro jedno číslo klubíčka a mají různé odstíny, jedná se stále o stejné číslo a odstín je závislý na fotografii, jak je uvedeno v bodě 1.

  5. Papírové pásky na klubíčcích mohou mít různé motivy kvůli manipulaci při přepravě od výrobce a k nám. Toto není v naší moci ovlivnit, ale neovlivňuje kvalitu příze samotné a nelze to reklamovat.

  6. Pro elektronickou komunikaci s eshopem používejte e-mail hklubicko@gmail.cz. Na automaticky generované zprávy z adresy "neodpovídejte" nemůžeme reagovat.

Děkujeme za pochopení a rádi vám pomůžeme s jakýmikoli dotazy ohledně našich produktů.