Věrnostní program

Tato stránka definuje podmínky věrnostního programu na eshopu hklubicko.cz

Podmínky věrnostního programu

Podmínkou využívání věrnostního programu je registrace uživatelského účtu na internetové stránce hklubicko.cz.

Zobrazení bodů

Zobrazení bodů je možné až po přihlášení do uživatelského účtu. Aktuální počet bodů si zobrazíte kliknutím na tlačítko Profil.

Sbírání bodů

Každý, kdo si úspěšně vytvořil uživatelský účet, má možnost sbírat body za nákup, které se mu sčítají na jeho uživatelském účtu. Jejich aktuální stav si uživatel může zkontrolovat na svém uživatelském účtu. Minimální nákup na získání 1 bodu je 400 Kč.

Registrovaný uživatel má možnost sbírat body na svém uživatelském účtu těmito způsoby:

  • za nákup zboží - za každých 100 Kč získá uživatel 1 BOD

Přičtení bodů

Přičtení bodů na uživatelský účet proběhne až po dokončení a zaplacení objednávky.

Zánik nebo odebrání získaných bodů

Zánik získaných bodů uživatelem za nákup vznikne po 365 dnech. Odebrání získaných bodů nastane v případě, že objednávka, za kterou jsou body přiděleny, byla stornována (zrušena) nebo zákazník odstoupil od kupní smlouvy v zákonem dané lhůtě.

Použití věrnostních bodů

Uživatel má možnost věrnostní body využít při nákupu zboží. Pro uplatnění musí být zákazník přihlášen při nákupu na svém uživatelském účtu. Sleva se vztahuje jen na zboží v košíku a neplatí na dopravné ani na poplatek za dobírku. Maximální sleva na jeden nákup je 50%. Body se převádějí následovně:

  • Hodnota 1 BODU = 1 Kč

Akce a výhodnější sbírání bodů

V době akcí na bonusové body má registrovaný uživatel možnost získat více bodů za vybrané zboží. Zboží, na které se bude vztahovat bonusová bodová akce, bude na eshopu zvýrazněno v sekci "Bodová akce"

Závěrečná ustanovení

Firma Jan Sodomka provozující eshop hklubicko.cz si vyhrazuje právo změnit, upravit či ukončit věrnostní program bez udání důvodu. Věrnostní body nebudou uživatelům proplaceny či jinak kompenzovány a zaniknou s věrnostním programem.

Tyto podmínky a pravidla věrnostního programu vstupují v platnost od 1.7.2021.